пʼятниця, 8 травня 2026 р.

ПАМ'ЯТІ ЗАГИБЛИХ БУДЕМО ГІДНІ

 

8 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про надзвичайно важливу роль українців у перемозі, висловлюємо повагу всім борцям проти нацизму, вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, які захищали рідну землю. Плин років не стирає глибокого сліду в серцях і вічний біль у народній пам’яті.

Офіційним символом вшанування жертв Другої світової війни є зображення червоного маку.

Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну в роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні.

У Байрацькій бібліотеці-філії представлена книжкова виставка-вшанування "Пам'яті загиблих будемо гідні".




Немає коментарів:

Дописати коментар