8
травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги
над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні ми згадуємо про надзвичайно
важливу роль українців у перемозі, висловлюємо повагу всім борцям проти
нацизму, вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, які захищали рідну землю. Плин
років не стирає глибокого сліду в серцях і вічний біль у народній пам’яті.
Офіційним
символом вшанування жертв Другої світової війни є зображення червоного маку.
Пам’ятаємо
тих, хто боровся за Україну в роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює
за неї сьогодні.
У
Байрацькій бібліотеці-філії представлена книжкова виставка-вшанування
"Пам'яті загиблих будемо гідні".




Немає коментарів:
Дописати коментар